Penzion Praha 4-Krč   Alpin Avion
 
ADRESA Penzion Alpin Avion
Budějovická 71
Praha 4-Krč 14000
Česká Republika
Pension-Praha-Alpin-Avion@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Penzion Alpin Avion ubytování Praha 4-Krč   Aktuální počasí jasno
Penzion Praha 4-Krč   Alpin Avion - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Praha 4-Krč   Alpin Avion - disponuje restauracíPenzion Praha 4-Krč   Alpin Avion -  je k dispozici připojení na internetPenzion Praha 4-Krč   Alpin Avion - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Praha 4-Krč   Alpin Avion - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Praha 4-Krč   Alpin Avion - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Praha 4-Krč   Alpin Avion - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
Doporučte tyto stránky:

*** Penzion Alpin Avion / Praha 4-Krč

Penzion Alpin Avion je vyhledávaný zejména pro svou polohu v klidné části Prahy a zároveň pro snadnou dostupnost centra města jak autem, tak městskou dopravou. 

Penzion Alpin Avion ubytování Praha
Zrekonstruovaná vila a přilehlá moderní budova nabízí svým hostům klidné a kvalitní  ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, vlastním WC, koupelnou a televizí. Penzion Alpin Avion disponuje rodinnou atmosférou ke které patří přilehlá zahrada, která láká k příjemnému posezení v klidném prostředí pod širým nebem. V případě méně příznivého počasí je možno využít zastřešenou dřevěnou terasu v 1. patře.

Penzion Alpin Avion ubytování Praha restaurace
R
estaurace penzionu, kde jsou podávány snídaně, se nachází přímo v areálu penzionu, objekt nabízí i možnost využití společenské místnosti vhodné ke školení s kapacitou cca 25 míst.

Penzion Alpin Avion ubytování Praha služby
Pro bezpečné parkování svých osobních automobilů mohou hosté využít parkoviště Penzionu Alpin Avion. Ze stanice metra Kačerov (trasa C), vzdálené od penzionu čtyři minuty volné chůze, trvá cesta do historické části města zhruba 15 minut.Ve spolupráci s leteckou školou "Alpin Air" zajišťuje pro hosty zajímavé vyhlídkové lety čtyřmístným letadlem např. nad Karlštejnem a dalšími zajímavostmi České republiky. V případě zájmu je možné zprostředkovat výuku létání a paraglidingu.